Ing.Jiří Zůbek - prodej klempířských strojů a zařízení firmy
 
Oblouková 6/834, 736 01 Havířov-Bludovice, Czech Republic
  tel.+420/596 430 953 mobil: +420/604 339 888 nebo +420/775 339 880

 BŘÍ ŠVARCOVÉ
  Osvobození 1032, 765 02 Otrokovice
  Czech Republic
Nabídka strojů  Prospekty Ceník O způsobu prodeje Práce se svitkem Návody Foto Video Kontakt Plakát Mapa

Nabídka česky  

 

   Vážení obchodní přátelé,

 

  dovolujeme si Vás oslovit a nabídnout Vám výběr výrobků naší firmy a podmínky jejich prodeje.

  Firma  „Ing.Jiří Zůbek – prodej klempířských strojů a zařízení“ zajišťuje prodej výrobků firmy „Bří Švarcové“, která byla založena v roce 1990 v Otrokovicích v  České republice a jejím výrobním programem je konstrukce a výroba klempířských strojů, s určením zejména pro stavební klempíře. 

  Tyto stroje mají originální a jednoduchou konstrukci s řadou progresivních technických řešení, včetně patentové ochrany. Stovky strojů, které již  firma vyrobila, slouží spolehlivě po celé Evropě a kromě svých technických kvalit a vysoce produktivní práce na těchto strojích se vyznačují i nízkou pořizovací cenou.

  Tam, kde není možné, či ekonomické, zajistit pro klempířské práce dodávku fabricky vyrobených klempířských prvků, velmi oceníte možnosti  „Modulárního ohýbacího stroje MO-2 nebo MO-3", který umožní ohýbat plechy až do délky 9m, z materiálu ve svitcích s příčným i podélným střiháním. Přínosy v produktivitě práce, zejména při montáži na střeše, úspoře materiálu a kvalitě oplechování vyplývající z nižšího počtu spojů jsou zřejmé, jakož i výhody modulární konstrukce pro manipulaci a dopravu tohoto stroje.

  „Zakružovací stroj KZ-2“ umožňuje svým patentově chráněným originálním technickým řešením eliminovat vliv průhybu válců a rovnoměrné stáčení v celé pracovní délce, jakož i vysokou kvalitu povrchu i u špatně tvárných plechů.

  Naše obchodní firma zajišťuje prodej těchto strojů se servisem a zárukou výrobce, ale zejména  za ceny výrobce, bez obchodní přirážky. Na vyžádání zajišťujeme i dopravu a montáž modulů ohýbačky u odběratele. 

   Věříme, že naše nabídka je pro Vás zajímavá a těšíme se na naše budoucí kontakty.